Halová liga- neděle 23.11.20083 hrací den- Halové ligy

Dosta Bystrc- ČAFC 0:1

Náš první zápas. Opět jsme se skoro celý zápas rozkoukávali. Z počátku nám chybělo nasazení a zakončení. Z pěkného protiútoku střelou skoroval Martin Dlapa a zápas jsme vyhráli 1:0. Kdyby jsme měli trošku větší nasazení, tak zápas mohl byt po 5 min. rozhodnutý.
Góly: Dlapa

ČAFC A- ČAFC B 0:5

Derby. Kluci se moc na toto derby těšili. V A týmu chyběli některé opory a tak sestava nebyla úplně ideální. Hned od začátku byla vidět bojovnost a chtít urvat 3 body. Kluci napadali soupeře a nenechali ho rozehrát míč což jim taky přineslo vítězství. Konečně byla vidět práce útočníků, kteří se snažili dohrávat své souboje a dojížděli až do brány. Zápas byl vydařený což taky odpovídá skóre.
Góly: Večeřa 3, Dlapa 2

Kohoutovice- ČAFC 2:0
Kohoutovice, ještě neporaženi a jeden z nejsilnějších soupeřů halové ligy. Hned od začátku to byl pěkný fotbal. Bojovný z obou stran. Kluci bojovali jak se dalo. Po chybě z rohu jsme dostali první gól. Střela byla umístěna pod břevno. Dále se hrálo nahoru a dolů. Asi v desáte minutě nešťastně odražený míč skončil opět v naší bráně.
Za tento zápas musím kluky opravu pochválit. Bojovali a snažili se soupeřem držet krok. Jen škoda vlastního gólu a neproměněných šancí.

Rajhrad- ČAFC 9:0
Čtvrtý zápas dnešního dne. Hráli jsme ho chvíli po těžkým zápase s Kohoutovicemi. Zápas s Rajhradem patří k jednomu z nejhorších zápasů halové ligy. Rajhrad se nás přehrával, kde se dalo. Neměli jsme míč pod kontrolou. Nevím, kde se vypařila naše bojovnost z minulých zápasů. Většina střel, které šly na naši bránu končily v síti. Nejhorší výkon předvedl brankář, který odmítl chytat rukama a od první minuty se vykašlal na zápas. Taky tomu odpovídá skóre.

Shrnutí 3 hracího dne:
Získali jsem poprvé 6 bodů v jednom hracím dni, což je úspěch. Je vidět, že se kluci začínají chytat a srovnávají s tvrdou hrou na halové lize. Chybí nám trocha kombinace, ale věřím, že i to přijde. Dnešní den patřil k nejvydařenějším co jsme zatím v halové lize odehráli. Jen škoda, že bojovnost, kterou jsme měli s týmem z Kohoutovic nám nevydržela i s Rajhradem.

Další kolo halové ligy:
Sobota 29.11.2008

Zápasy:

12:35hod.  Sparta B- ČAFC
13:30hod.  Tuřany- ČAFC
14:55hod.  ČAFC- Ořechov

25.11.2008 15:33:21 | Autor: Martina Ryšavá | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< na úvod

Profil

Jméno: ČAFC Židenice
 poslat vzkaz autorovi

Aktuální články

Info pro všechny návšt...
Závěrečná 2010/2011
Turnaj Třebíč
Rakousko Scheiblingkir...
Turnaj FA Bratislava

Rubriky

Všechny rubriky
Výsledky zápasů sezóna 2010/2011
Tabulka střelců 2010/2011
Vizitky hráčů sezona 2010/2011
Rozpis zápasů
Tréninky
Hráči
Realizační tým
Plánované Turnaje 2010/2011
Úspěchy a neúspěchy
Turnaje sezóna 2009/2010
Turnaje sezóna 2008/2009
Soustředění
Statistiky- historie i součastnost
Výsledky Historie
Halové ligy a dlouhodobé turnaje hala

Odkazy

Fotoalbum- naše fotky
Oficialní stránky klubu
Diskuzní fórum
Starší přípravka A- tabulka
Mladší přípravka A- tabulka

Archiv


Fotoalbum


RSS

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se