Zlato z Bílovic nad Svitavou

DSC01960
Horní řada: Macháček Felix, Hartman Patrik, Ryšavá Martina- trenér, Maleninský David, Chasák Vojtěch
Dolní řada: Busios Christos, Večeřa David, Řezník Filip, Dvořáček David, Truksa Jan

V neděli jsme odehráli turnaj v Bílovicích. Turnaj byl pro ročníky 2000 a mladší což jsou mladší přípravky.

Na turnaj jsme přijeli v sestavě: Truksa Jan, Chasák Vojtěch, Maleninský David, Večeřa David, Řezník David, Dvořáček David, Macháček Felix, Patrik Hartman, Busios Christos.

Turnaje se účastnilo 7 týmů a hrálo se systémem každý s každým.

ČAFC - Blučina 7:0
První zápas byl na rozehrání. Blučina přijela s malýma klukama. Vypadalo to, že ještě nikdy nehráli.
Góly: Večeřa David 3, Řezník David 2, Chasák Vojta, Busios Christos.

Bílovice- ČAFC  2:2
Bílovice nás překvapily hned na začátku, kdy během 3 minut jsme dostali 3 góly. Jeden po chybě obránce a druhý po chybě brankáře. Trvalo asi 5 minut než jsme se vzpamatovali. Náš tlak rostl. Nakonec se nám po několika střelených tyčkách podařilo vyrovnat.
Góly: Večeřa David 2

ČAFC- Novosedly 4:0
Novosedly přijeli s velkýma klukama. V týmu hráli čtyři kluci ročníku 99, ale kluci vypadali na 97. Do zápasu jsem nastoupili hned od začátku naplno. Asi se kluci poučili z předchozího zápasu. Nádhernýma přihrávkama jsme rozebírali obranu, že soupeř nevěděl, co má dělat. Na začátku jsme střelili dva góly a poté se zápas dohrával v poklidu až do konce.  Zápas nečekaně skončil 4:0 po té, co golman vykopl míč přímo do hlavy na vracejícího se Christose, střela byla tak velká, že se míč odrazil přímo do brány. Ani golman nestihl zareagovat.
Góly: Večeřa David, Chasák Vojtěch, Dvořáček David, Busios Christos

Starý Lískovec- ČAFC 0:2
Lískovec postavil osobku na Chasáka a Večeřu. Ti dva hráči byli opravdu důkladně pokryti. Oba byli tak faulováni, že to bylo až škaredé. Většinu zápasu se hrálo na půli soupeře, těžko se dostávalo k bráně. Nakonec se nám podařilo zvítězit i v tomto zápase.
Góly: Chasák Vojtěch, Řezník David

Žabčice - ČAFC  1:4
Žabčice nastoupily do zápasu s tím, že nás konečně chtějí porazit. Bohužel dneska se jim to opět nepodařilo. Opět to byl jeden z pěkných zápasů. Nechyběla ani kombinace a ani přihrávky. Gól si dal i Honza, který zahrával přímý kop a podařilo se mu umístil střelu pod břevno.
Góly: Večeřa David 2, Chasák Vojtěch, Truksa Jan.

Moravská Slávie- ČAFC 1:1
Nejtěžší soupeř na konec. Už teď jsme věděli, že i když prohrajeme zůstaneme na prvním místě. Kluci šli do zápasu s tím, že musí vyhrát. Po celou dobu se hrál pěkný zápas. Hrálo se nahoru a  dolů. Zápas se nám podařil udržet.
Góly: Večeřa David

Turnaj se nám opravdu podařil. Všichni kluci bojovali a bylo vidět, že i tentokrát chtějí zvítězit. Po Blučině jsme měli nejmladší tým. Během turnaje bylo vidět plno pěkných akcí, kombinací a přihrávek. Nejlepším hráčem dneska byl David Maleninský, který byl bezchybný v obraně a zakládal pěkné akce.

Všechny kluky chválím, za jejich bojovnost, chuť hrát fotbal a samozřejmě za předvedený výkon!