Zlatá éra pokračuje -" aneb třetí zlato v halové sezóně"

1. místo v 3- denní turnaj na Tuháčkové 2009/2010

1. místo 3-denní turnaj - Tuháčkova
Horní řada: Martina Ryšavá- trenér, Chasák Vojtěch, Dvořáček David,
Řezník David, Zedníček David, Dlapa Martin, Řezník Radek- asistent trenéra
Dolní řada- Maleninský David, Večeřa David, Čapek Tomáš, Smažil Ondřej,
Busios Christos, Macháček Felix- golman. 
Třetí zlato z 5 turnajů v halové sezóně 2008/2009
V neděli jsme odehráli poslední den 3- denního turnaje, který pořádala Sparta Brno. Poslední, třetí den se hrál play off. Hrálo se dvoukolově a finále 1x20min.ČAFC- Kohoutovice 4:0


Hned první zápas jsme hráli s Kohoutovicemi, které po dvou hracích kolech skončily na posledním 8. místě.  Začátek nebyl tak jednoduchý. Naše zkušená čtverka měla velké problémy vstřelit první gól. Nakonec v polovině zápasu se probrali a míč drželi na vlastních kopačkách. Nakonec zápas   skočil 4:0.


Góly: Řezník David 3, Malenínský DavidČAFC-  Kohoutovice  3:0


Druhý zápas odehrála slabší čtverka, která ukázala, že taky umí hrát fotbal. Hned ve druhé minutě otevřel skóre Tomáš Čapek. Do konce zápasu jsme přidali ještě dva góly.


Góly: Čapek Tomáš, Dlapa Martin, Dvořáček DavidSemifináleČAFC- Starý Lískovec 4:0


Zápas, kde proti nám stál známý tým. Zabetonoval obranu a my jsme horko těžko procházeli k jejich bráně. Když  se nám podařilo projít, pohotový brankář vše vychytal. Dva naši nejlepší hráči dostali osobku a těžko se jim cokoliv vymýšlelo. Zápas se nám podařil dotáhnout do konce úspěšně.


Góly: Řezník David 2, Večeřa David, Chasák VojtěchČAFC- Starý Lískovec 1:0


Do druhého zápasu nenastoupili kluci, které jsme šetřili na těžké finále se Spartou. Kluci, co do zápasu nastoupili, bojovali od první minuty. Skoro celý zápas se hrál na půli soupeře. Skóre otevřel v polovině zápasu David Dvořáček samostatným průnikem k soupeřově bráně. Po té jsme i tlačili, ale další gól se nám nepodařilo vstřelit.


Góly: Dvořáček David
FináleSparta – ČAFC  1:5


V tomto zápase šlo o všechno. Byla vidět z obou stran chuť po vítězství. Podařilo se nám vstřelit první gól. David Řezník z půli hřiště umístil tvrdou  střelou míč do šibenice.  Ale ani za stavu 1:0 to Sparta nevzdala a tlačila. Hrálo se nahoru dolů. Na obou stranách byla řada neproměněných šancí. Z pohledu diváka to musel byt pěkný fotbal. Za dvacet minut padlo 6 pěkných gólů.


Góly: Večeřa David 2, Chasák Vojtěch 2, Řezník David
Sestava finálového dne:


Macháček Felix- Maleninský David, Večeřa David, Chsák Vojtěch, Řezník David, Dlapa Martin, Dvořáček David, Čapek Tomáš, Smažil Ondřej, Busios Christos, Zedníček David.Střelci gólů ve finálovém dni:


Řezník David 6


Večeřa David 3


Chasák Vojtěch 3


Dvořáček David 2


Dlapa Martin


Malenínský David


Čapek Tomáš


Turnaj byl pro ročníky 2001 a mladší. Snažila jsem se, aby si turnaj zahráli všichni kluci, kteří celou zimu se mnou trénovali. V průběhu se dělaly změny v sestavě. Tomáš Zukal, který je nemocný už od ledna se zúčastnil jen jednoho hracího dne. Gólman Jan Truksa onemocněl a nemohl se zúčastnit  finálového dne. Vojtěch Chasák chyběl na druhým hracím dnu atd. I přes absenci některých hráčů jsme zabojovali a nakonec tento turnaj vyhráli!Musím pochválit všechny hráče za jejich předvedené výkony, snahu a bojovnost v zápasech. Někteří vstřelili svoje první góly v životě, některým se povedly nové kličky, které se přes zimu naučili atd.


Turnaj pro naše kluky byl velice úspěšný. Z 19 zápasů jsme prohráli pouze jediný zápas, a to se Spartou ve druhém hracím dni. Za 3 hrací dny se nám podařilo nastřílet 92 gólů a obdrželi jsme jen 12 gólů. Ve finálovém dni jsme dostali pouze jediný gól, a to ve finále.


Doufám, že i v příštích letech bude halová sezóna alespoň z poloviny tak vydařená jako tato.Hoši děkujeme…..hoši děkujeme… hoši děkujeme…. Hoši děkujeme….

23.03.2009 11:41:07 | Autor: Martina Ryšavá | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< na úvod

Profil

Jméno: ČAFC Židenice
 poslat vzkaz autorovi

Aktuální články

Info pro všechny návšt...
Závěrečná 2010/2011
Turnaj Třebíč
Rakousko Scheiblingkir...
Turnaj FA Bratislava

Rubriky

Všechny rubriky
Výsledky zápasů sezóna 2010/2011
Tabulka střelců 2010/2011
Vizitky hráčů sezona 2010/2011
Rozpis zápasů
Tréninky
Hráči
Realizační tým
Plánované Turnaje 2010/2011
Úspěchy a neúspěchy
Turnaje sezóna 2009/2010
Turnaje sezóna 2008/2009
Soustředění
Statistiky- historie i součastnost
Výsledky Historie
Halové ligy a dlouhodobé turnaje hala

Odkazy

Fotoalbum- naše fotky
Oficialní stránky klubu
Diskuzní fórum
Starší přípravka A- tabulka
Mladší přípravka A- tabulka

Archiv


Fotoalbum


RSS

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se