Seznam hráčů mladší přípravky pro sezonu 2009/2010

ročník 2001-2002




1.Truksa Jan



2. Dlapa Martin



3. Maleninský David



4. Večeřa David



5. Chasák Vojtěch



6. Řezník David



7. Dvořáček David



8. Zukal Tomáš



9. Alexandr Barša



10.Otto Eden



11. Pidra Michal



12. Busios Christos



13. Macháček Felix



14. Čapek Tomáš



15. Smažil Ondřej



16. Suchánek Martin



17. Uher Michael



18. Zedníček David



19. Jakub Janek



20. Šimek Michal



21. Šedivý Ondřej



22. Šedivý Daniel



23. Krist Adam



24. Kačírek Filip



25. Štoudek Samuel



26. Ponschab Petr



27. Mikulecký Martin



28. Bubla Lukáš



29. Hasoň
Adam
30.  bude doplněno
31.  bude doplněno
32.  bude doplněno
33.  bude doplněno

Všichni jmenovaní hráči budou hrát soutěž mladších přípravek. Před každým mistrovským utkání budou nominováni na zápas.
Poslední týden v srpnu budou rozděleni do týmů A , B , C. Je možné, že se během soutěže budou někteří hráči posunovat z týmu do týmu.
Vše děláme z důvodu velkého počtu hráčů a chceme, aby všichni dostali stejnou šanci hrát zápas.
Podzimní část soutěže i jarní část soutěže obsahuje 9 mistrovských zápasů.

28.07.2009 12:52:46 | Autor: Martina Ryšavá | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< na úvod

Profil

Jméno: ČAFC Židenice
 poslat vzkaz autorovi

Aktuální články

Info pro všechny návšt...
Závěrečná 2010/2011
Turnaj Třebíč
Rakousko Scheiblingkir...
Turnaj FA Bratislava

Rubriky

Všechny rubriky
Výsledky zápasů sezóna 2010/2011
Tabulka střelců 2010/2011
Vizitky hráčů sezona 2010/2011
Rozpis zápasů
Tréninky
Hráči
Realizační tým
Plánované Turnaje 2010/2011
Úspěchy a neúspěchy
Turnaje sezóna 2009/2010
Turnaje sezóna 2008/2009
Soustředění
Statistiky- historie i součastnost
Výsledky Historie
Halové ligy a dlouhodobé turnaje hala

Odkazy

Fotoalbum- naše fotky
Oficialní stránky klubu
Diskuzní fórum
Starší přípravka A- tabulka
Mladší přípravka A- tabulka

Archiv


Fotoalbum


RSS

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se