OFS Brno-město- vítěz ČAFC Židenice Brno

Hrálo se ve skupině každý s každým 2x10 min a o umístění 2x15min.

Boskovice- ČAFC Židenice Brno 0:3

Góly- 3´Barša (Řezňa), 6´Barša (Dvořik), 15´Řezňa (Barša)

Z počátku vyrovnaný zápas.Hrálo se nahoru a dolů. Dařilo se nám kombinovat a přehrávat soupeře přesnými přihrávkami. Soupěř byl nebezpečný ze zálohy, kdy se mu dařilo zaútočit. Po krásné přihrávce z obrany na Řezňu se mu podařilo utéct po lajně a vystřelit na bránu. Golman střelu vyrazil a Saša pohotově umístil míč dorážkou za zády golmana. Druhý gól jsme přidali za nedlouhou, opět v prvním poločase, kdy Dvořik poslal kolmici na Sašu, krerý se uvolnil a v cestě mu stál už jen golman. Druhý poločas jsme trochu polevili, ale když začal soupeř tlačit a otevřel hru, převzal míč Řezňa a pěknýma kombinacema se spolu se Sašou dostal k bráně soupeře. Zahrávali jsme roh, který proletěl přímo k Řezňovi, okamžitě zakončil.

ČAFC Židenice Brno- Hodonín Šardice 3:0

Góly: 2´Dvořáček, 16´Řezník (Barša), 17´Zukal (Barša)

Zápas, kde jsme tvořili hru. Soupeř nám dovolil v klidu si přihrávat. Těžko jsme se dostávali přes obranu, kterou měl soupeř hodně kvalitní. Útočil na nás po levém křídle, kde měl velice rychlé hráče. První gól dal Dvořik, poté co vystřelil z poměrně velké dálky a míč letěl přímo pod břevno za zády golmana. Bylo vidět, že gól nás postavil na nohy a soupeře překvapil. Dařilo se nám držet míč na zemi a přehrávat soupeře. Chybělo přesnější zakončení. Za nedlouho jsme přidali další dva góly a zápas se dohrával v poklidu.

Znojmo- ČAFC Židenice Brno 0:3

Góly: 1´Řezník (Barša), 3´Chasák, 16´Večeřa (Dlapa)

Postup ze skupiny téměř jistý. Znojmo byl nejlehčí soupeř. Dělal mnoho chyb v rozehrání, zakočení. Chyběla mu přesnost a technika. Snažili se nás uběhat a svým důrazem zatlačit. Jsem ráda, že to kluky nerozhodilo a zbojovali i v posledním zápase ve skupině.

Semifinále:

Ivančice- ČAFC Židenice Brno 0:0

Veli známí soupeř z turnajů v Brně a okolí. Velmi kvalitní soupeř. Zápas odehraný takticky z obou stran. Ani my, ani soupeř se nepouštěl do riskantních věcí. Hrálo se nahoru a dolů, ale nikomu se nepodařilo pořádně zaútočit. Ivančicím se podařilo jednou vážněji ohrozit bránu tak jako nám. Myslím si, že remíza byla spravedlivá.

- Honzík- poslal míč po zemi k tyči za zády golmana

Vyhráli jsme na penalty a postoupili do finále turnaje.

Finále

ČAFC Židenice Brno- Mikulov 2:1

góly: 2´Barša (Řezník), 15´Řezník (Barša)

Těžký zápas s téměř neporaženým Mikulovem. Všichni hráči byli už dost unaveni a ještě po obědě. Začátek byl tvrdý. Soupeř nás hned rozebral a my začali couvat a koukat na něho, jak si přesně přihrává. Bylo vidět, že soupeř má více sil , než my. Po několika minutách soupeř polevil a my toho využili. Po levé straně jsme založili útok. Řezňa zatáhl míč , poslal přihrávku zpět na Sašu, který z vápna vystřelil a míč skončil za zády soupeře. Opět jsme se začali trápit, protože nám docházeli síly. Začínali jsme se bránit a přestávali pomalu běhat. Asi 2 min. před koncem poločasu, poslal Vojta pas na Řezňu, který jako jediný hrál útoku. Davča převzal míč, pokryl si ho tělem a blížil se k bráně soupeře, vystřelil a míč letěl podél golmana k přední tyči a přímo do brány. Výsledek 2:0 jsme udrželi až do poločasu.

Do druhé půle nastoupil soupeř s velkým nasazením a začal nás tlačit. Stáhli jsme se k bráně a museli jsme se bránit. Tlak byl velký. Nebyli jsme schopni se vzpmatovat, a začít hrát svou hru.Nedařilo se nám odkopnout míč. Bylo vidět, že i soupeřovi dochází síly. Kazil přihrávky. A nedařilo se mu. Nádhernýma kombinacema se přes střed dostal k naší bráně, kdy proti němu vystartoval Marťas, ale v nejdůležitějším momentě se otočil zády k soupeřovi, co měl míč a ten vystřelil přesnou střelou za zády golmana.

To kluky obou týmů nabudilo a začalo se bojovat o vítězství. Stav, ač s nervama, se nám podařil udžet až do konce. Kluci na hřišti nechali všechno. Bojovali o každý míč, snažili se soupeřovi lítat do přihrávek. Soupeř byl až do poslední minuty nebezpečný.

Všechny moc chválím za výkon a odedřený zápas. Dlouho jsem kluky neviděla takhle zabojovat. Vítězství si zasloužili.