Přípravný zápas

Znojmo 99- ČAFC 01  2:3


 


Dneska jsme odehráli přípravný zápas proti Znojmu. Po obědě jsme se vydali autobusem do Znojma na zápas.Znojmo ročník 99- ČAFC ročník 2001    2 : 3
Soupeř nás přivítal na domácím hřišti. Hrálo se na krásným zeleným pažitu, který jim může každý závidět. Byl čerstvě posekaný a nebylo vidět jediné vyšlapané místo. Domácích diváku přišlo spoustu.


Hráči Znojma byli v průměru o hlavu větší. Ale naši kluci jsou zvyklí a nějak je to nezaskočilo.


Zápas začal. Hráli jsme hned od první minuty na jistotu. Přihrávky byly kupodivu přesné. Hned od začátku kluci hráli pěkný pohledný fotbal, přesně tak, jak to teď trénujeme. Nebáli se hrát dozadu, hrát s golmanem.


Zápas se hrál 3x15min. Venku bylo jasno a celkem teplo tak jsme zápas rozdělili do třech intervalů, aby se kluci mohli v klidu napít.


Podařilo se nám střelit první gól- kdy Saša kopal roh, který přetáhl a na zadní tyč doběhl Řezňa, který pohotově přesnou střelou nártem umístil míč do brány soupeře.


Druhý gól padl z penalty, kdy Véča dostal přihrávku do běhu přímo do středu mezi dva obránce. Když se vydal sám na bránu byl poslán k zemi obráncem, který se vrátil a podrazil mu nohy. Penalu proměnil Honzik střelou pozemi k tyči.


Po dvou gólech se hra otočila. Soupeř začal tlačit. Dostával se do šancí. Nějvětší šanci soupeře zlikvidoval golman, který špičkama prstů vytáhl z brány míč mířicí ke vzdálenější tyči. Poté chytl i další střelu.


Soupeř střelil gól po hrubé chybě ve středu hřiště, kde jsme nechali volného hráče, který vyvezl míč a přihrál za naši obranu. Obránce skóroval téměř do prázdné brány. Druhý gól jsme dostali z nedůrazu před naší bránou, kde jsme si dávali tak dlouho přednost a neodkopli jsme míč až z toho padl gól.


Podařilo se nám asi 5 min před koncem střelit poslední třetí gól. Útok založil náš golman, který si přihrál s obranou, která míč vyvezla, přihrála na volného středového záložníka,který si to narazil se záložníkem a přihrál míč za obranu soupeře, kde se ocitl volný Řezňa a ten už jen přehodil Panenkovsky gomana.
Všechny kluky chválím za výkon, který převedli v tomhle zápase. Za kombinace, hru na jeden dotek, dobrou práci obrany, která nikoho za své záda nepustila. I po straceném míči zabojovala ještě zpět. Záloha kombinovala přenášela hru z jedné strany na druhou. Saša posílal krásné přihrávky na útočník a střílel přesné střely na bránu. Hra byla opravdu skvělá. Všichni na hřišti makali, bojovali od první do poslední minuty. Honza v bráně byl pořád ve střehu, dařilo se mu likvidovat střely a konečně pochopil, že nemusí rozehrávat jen výkopy, ale jde to i nohama hrát na obránce nebo záložníky. Dneska zachytal a zaslouží si velkou pochvalu. Doufám, že mu to vydrží i v dalších zápasech.
Zápas byl velice fyzicky náročný. Jsem moc ráda, že jsme k zápasu nastoupili zodpovědně a ukázali jak umíme hrát fotbal.
Ještě jednou kluky moc chválím a přeji si, aby takhle hráli i doma. Ukázali rodičům tak pěkný fotbal, jako odehráli dneska ve Znojmě. Mám z toho moc dobrý pocit a radost.
Hoši moc děkuji!


Sestava:


Honzik- Marťas, Kuba, Dvořk- Malina, Saša, Vojta, Otta- Véča, Řezňa, Přema


Góly: Řezňa 2, Honza


Bodování hráčů - všichni na 1*  ( jednička s hvězdičkou)


Za chyby se omlouvám!!!

25.08.2010 23:17:06 | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< na úvod

Profil

Jméno: ČAFC Židenice
 poslat vzkaz autorovi

Aktuální články

Info pro všechny návšt...
Závěrečná 2010/2011
Turnaj Třebíč
Rakousko Scheiblingkir...
Turnaj FA Bratislava

Rubriky

Všechny rubriky
Výsledky zápasů sezóna 2010/2011
Tabulka střelců 2010/2011
Vizitky hráčů sezona 2010/2011
Rozpis zápasů
Tréninky
Hráči
Realizační tým
Plánované Turnaje 2010/2011
Úspěchy a neúspěchy
Turnaje sezóna 2009/2010
Turnaje sezóna 2008/2009
Soustředění
Statistiky- historie i součastnost
Výsledky Historie
Halové ligy a dlouhodobé turnaje hala

Odkazy

Fotoalbum- naše fotky
Oficialní stránky klubu
Diskuzní fórum
Starší přípravka A- tabulka
Mladší přípravka A- tabulka

Archiv


Fotoalbum


RSS

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se