Mistrovské utkání- výsledky - podzim 2010

Všechny výsledky našich zápasů - podzim 2010

Jaro 2011- II. třída - Starších přípravka

Podzim 2010- II. třída- Starší přípravka

ČAFC- Líšeň 0:0

První mistrovské utkání. Za výkon jsem spokojená. Počasí nám nepřálo. Po celou dobu zápasu pršelo. Kluci se do zápasu vrhnuli s chutí. Golman celý zápas se soustředil a byl pohotový.Udělal jedinou chybu na konci, kdy mokrý míč vyrazil přímo na soupeře a ten nastřelil tyč. Obrana odehrála dobrý zápas, neudělala jedinou chybu. Zkoušeli vyvážet míče a nechyběla ani drzá klička vzadu. Záloha se snažila kombinovat i když to šlo stěží vůči terénu. Útok ve předu pracoval jak měl. Bylo těžké se dostat přes obranu Líšně, tu měli hodně kvalitní. Šance jsme si vypracovali, ale bohužel žádná neskončila v bráně. Chyběla nám trochu i střelba. Snažili jsme se zakončovat až u brány soupeře. Chválím všechny kluky. Zápas se mě líbil. Bojovali jsme a snažili hrát fotbal. Jsem moc ráda, že zvládáme hrát i proti starším klukům a nebojíme se zkoušet.

Sestava: Truksa Jan- Dlapa Martin, Dvořáček David, Janek Jakub, Řezník David, Chasák Vojtěch, Eden Otto, Maleninský David, Barša Alexandr, Večeřa David, Jemelík Přemysl, Zukal Tomáš, Kříž Daniel.

Líšeň o zápasu napsala:

První mistrák byl odrazem toho, že jsme nesehráli žádný přátelák, takže to bylo vše hodně rozházené. Dobře zahrála obrana - Kloss a Horský a v bráně pozorný Martin šedý. Zbytek byl ani ne špatnej, ale ani nijak nikdo nevynikal, ale vzhledem k prvnímu zápasu po dlouhé době se to dá omluvit. Potřebujeme zabrat v záložní řadě a v útoku, kde Pepa opět myslel víc na sebe , než na výsledek celého týmu - a to je velká škoda, protože v případě přihrávky místo kličky by v očích trenérů stoupl o hodně výš. Škoda krásné šance Jirky v závěru utkání, kdy krásnou střelou levačkou nastřelil tyč soupeřovi brány, ale i ostatních - Honza Hruška měl na noze taky tutovku, David Kloss vystřelil krásnou střelu a další. Na druhou stranu i soupeř se dostával do šancí a na to , že to byli skoro vše o rok mladší kluci hráli velice dobře - klobouk dolů !!! Musíme zamakat, aby jsme drželi krok s ostatníma, jinak to nepůjde.

Svratka - ČAFC 1:3

Góly: Maleninský David, Chasák Vojtěch, Barša Alexandr

Zápas né příliš jednoduchý. Svratka na nás naběhla a začala nás tlačit. My jsme jen vyčkávali a snažili se udeřit z protiútoků. Soupeř se snažil útočit středem hřiště, ale chyběla mu finální přihrávka. Vyhráli jsme bojovností a střelbou z větších vzdáleností. Kluky musím pochválit za zápas, splnili co jsme si před zápasem řekli a bojovali až do konce. Škoda jen toho inkasovaného gólu, který přišel až ve třetí nastavené minutě a úplně zbytečně. Honzik vytáhl pár pěkných střel a podržel tým.

Sestava: Truksa Jan- Dlapa Martin, Dvořáček David, Janek Jakub, Řezník David, Chasák Vojtěch, Eden Otto, Maleninský David, Barša Alexandr, Večeřa David, Jemelík Přemysl, Zukal Tomáš.

ČAFC- Sparta 4:3

Barša Alexandr 3, Eden Otto

bude doplněno

Sestava: Truksa Jan-  Dlapa Martina, Janek Jakub, Dvořáček David, Maleninský David, Řezník David, Chasák Vojtěch, Eden Otto, Jemelík Přemysl, Večeřa David, Barša Alexandr, Zukal Tomáš

Sparta o nás napsala:

Ve středu 15.9. jsme sehráli 3. mistrovské utkání s týmem ČAFC Židenice. Na soupeřově hřišti a za špatného počasí to bohužel pro náš tým nedopadlo dobře. V první půli jsme stále byli až ti druzí, nedařilo se nám pokrýt hráče, ani si pořádně přihrát. Byl to boj a mi ho prohrávali 1:3. Změna v rozestavení nám do druhého poločasu jen a jen prospěla. Boj sice pokračoval, ale zlepšeným výkonem jsme dokázali hru a přidat dvě branky, ale nechali jsme si zbytečně vstřelit rozhodující gól. Rozhodně si myslím, že vstřelit 3 branky je dobré, ale 4 branky obdržet - to je hrůza !!! Nesmíme polevit v tréninku, ba naopak - tohle je impuls pro hráče - a proto věřím, že se naše výkony budou zlepšovat...

Bosonohy- ČAFC 0:17

Góly: Barša Alexandr 6, Večeřa David 3, Jemelík Přemysl 2, Maleninský David, Dlapa Martin, Zukal Tomáš, Chasák Vojtěch, Eden Otto, Janek Jakub

K zápasu nemám slov. Není ani k tomu co dodat jen to, že jsme soupeřovi nepůjčili míč. Konec zápasu kluci už vypustili úplně. Přestali jsme hrát fotbal. Jen jsme všechny míče ze všech pozic stříleli na bránu, což bylo úplně zbytečné. Ale při výsledku 17:0 se ani nedivím.  Bosonohy měli v bráně šikovného gólmana. Zachránil velkou spoustu gólů.

ČAFC- Bohunice   5:0

Góly: Truksa, Barša, Večeřa, Eden, Dlapa

Bohunice byli doposud skoro nezmámím  soupeřem. Hned od začátku jsme hráli svoji hru. Terén nebyl příliš ideální, ale nás to nijak nerozhodilo. Byli jsme lepší. Soupeř chvílemi zkoušel útočit, ale většina jeho útoků končila ve středu hřiště.

Kluci odehráli svoji hru. Nenechali se ničím zaskočit.

ČAFC Židenice Brno- Zbrojovka  5:1

Góly: Barša Alexandr 2, Večeřa David 2, Řezník David

Zápas začal vyrovnaně. Vytvářeli jsme si šance my i soupeř. Bylo vidět větší nasazení soupeře. Nám se podařil střelit první gól tak trochu ze štěstím.  Vystřelili jsme na soupeřovu  bránu spíše malou domů a míč proletěl gólmanovi mezi nohama když ho chtěl chytit. Po chvíli jsme přidali další gól z rohu, kdy se k Řezňovi odrazil míč a on zavěsil za zády gólmana. Do poločasu se Zbrojovce podařilo ještě snížit po standartce.  Pazdera kopl roh přímo do brány za záda gólmana. Náš obránce, který stál u tyče uhnul, když střela letěla a gólman podcenil míč. Ani se ho nedotkl a ani se nepohnul. V blízkosti brány nebyl žádný další hráč. První poločas Zbrojovka tlačila. Byla důraznější a bojovnější. Neměli jsme jediný míč z výkopu a u všech přihrávek byli dříve. Po poločasové přestávce, kde jsme si ujasnili jisté věci jsme nastoupili do zápasu trochu zaskočeně. Pět minut kluci vyčkávali a Zbrojovka kombinovala a tlačila. Potom přišel zlom a začali jsme hrát náš fotbal. Snažili jsme míč držet na zemi a kombinovat. Nádherným protiútokem a krásnou přihrávkou, kterou Přema  vyslal na Sašu se nám podařilo skórovat. Další dva góly přidal Večeřa a zápas byl rozhodnut. Druhý poločas z naší strany byl lepší. Bojovnější a bylo vidět, že určitě nechceme prohrát. Soupeře jsme už nepouštěli do šance a dařilo se nám blokovat střeli i protiútoky.

Konečně jsme hráli jednou proti stejně starým klukům. Musím všechny kluky pochválit. Bylo vidět jejich nasazení a chuť hrát fotbal. I když první poločas nebyl příliš vydařený, tak ve druhým poločase na tom hřišti nechali všechno. Všechny chválím a doufám, že zabojujme i v dalších zápasech. Stále nás ještě čekají dva těžcí soupeři.

Zbrojovka o zápase napsala:

Asi největším rivalem v této soutěži je celek z ČAFKY, vzhledem k tomu, že jejich mužstvo je poskládáno výhradně z ročníku 2001, čekala naše kluky konfrontace s mužstvem, které v tabulce bylo na druhém místě, za 100% Kohoutovicemi. Kluci měli možnost ukázat, že právem patří do mužstva Zbrojovky, ovšem někteří stále dokola podávájí podprůměrné výkony na které od nich nejsme zvyklí. Příznačné pro toto utkání bylo opět neproměňování šancí a individualní chyby jednotlivců (počínaje oba brankáři). Zvláštní na tom je, že některé chyby se opakují stále dokola. Kluci by jsi měli uvědomit, že každou chybu, co udělají by jsi měli z analyzovat a neměla by jse opakovat. Jen tak se posunou dál!!! Další varováním je fakt, že jsme prohráli všechny čtyři zápasy s mančafty na předních místech, což znamená, že je něco špatně. Kluci by jsi měli srovnat v hlavě, zda chtějí hrát za ZBROJOVKU a nejen v tréninku na sobě pracovat, ale i ve svém voném čase zdokonalovat svoje herní stránky (hlavně techniku a práci s míčem)!!!

SK Tuřany- ČAFC Židenice Brno  2:1

Gól: Jemelík Přemysl

Vyrovnaný zápas. Byli jsme fotbalovější a více jsme kombinovali. Soupeř nás fyzicky přetlačil. První půle skončila 0:0. Měli jsme šance, ale nedokázali jsme je proměnit. Před prázdnou bránou jsem nedokázali do míče kopnout, jen jsme si ho ukopávali od noh. Ve druhé půli nás začal soupeř tlačit. Po chvíli jsme se vzpamatovali a zase začali hrát náš fotbal. Podařilo se nám střelit první gól. Nebyl to zrovna jednoduchý gól. Přema byl držen, ale přesto se prosadil. Po přihrávce od Saši se svou dravostí se individuálně prosadil. Po gólu jsme přestali hrát a soupeř vyrovnal. Po hrubé chybě v obraně jsme dostali zbytečný gól. Ve druhé půli nám chybělo nasazení a chuť hrát. Přestali jsme bojovat a dravost taky pominula. Tuřany přidali další gól , opět po chybě obrany a bylo rozhodnuto. Soupeř chtěl víc vyhrát, měl větší chuť bojovat a poprat se o každý míč, což se jim vyplatilo a zápas vyhráli. Byla to škoda, ale za každou chybu se platí. Doufám, že se kluci proberou a uvědomí si, že je potřeba bojovat až do konce, přistupovat k zápasům zodpovědně a především i k tréninkům. Chyběla nám střelba a nasazení.

Soupeř o nás napsal:

Kluci začali dobře a od prvních minut bylo vidět, že mají chuť opět Čafku porazit.
Do sestavy se vrátil po zranění Lukáš Smejkal, který nahradil v zadní řadě Míšu Černého.
První půlka byla vyrovnaná. V druhém poločase jsme v zápětí po inkasované brance rychle vyrovnali na 1:1. S velkou dávkou štěstí se nám 7 minut před koncem utkání podařilo střelit vítěznou branku. Pochvala patří všem klukům, holce i fanouškům.
Milan Klement

Sestava: Truksa Jan- Dlapa Martin, Dvořáček David, Janek Jakub, Maleninský David, Chasák Vojtěch, Řezník David, Eden Otto, Peška Dominik, Večeřa David, Barša Alexandr, Jemelík Přemysl.

ČAFC Židenice Brno- Tatran Starý Lískovec   6:1

Góly: Barša Alexandr 2, Peška Dominik, Chasák Vojtěch, Eden Otto, vlastní

Zápas se nám vůbec nepovedl. Chyběl nám gólman a tak na první poločas šel do brány Řezňa. První poločas byl hodně špatný. Chyběl nám důraz a nasazení. Soupeř vyhrával všechny souboje, byl rychlejší a důraznější. Těžko jsme si  vytvářeli šance. Když už jsme nějakou měli tak jsme ji zahodili. Ještě že už byl poločas. Druhá půle byla lepší. Začali jsme konečně hrát, ale ještě pořád to nebylo ono. Dařilo se nám i střílet, ale gólman z Lískovce měl všechny míče. Dominik chytal výborně. Opět jsme se nedokázali prosadit před bránou. Místo toho, aby jsme dokázali vystřelit tak jsme  to zbytečně překombinovali přihrávkami. Soupeřovi jsme v druhé půli skoro nepůjčili míč, ale bylo to jedno, protože jsme se nedokázali gólově prosadit. Budeme muset na tréninku ještě hodně zapracovat na jistých věcech. V dalším zápase nás čeká soupeř, který zatím ještě neprohrál. Uvidíme, jestli se něco zlepší do dalšího zápasu. Jinak odjedeme z debaklem. Dneska byl nejlepší hrát Přema, který nevypustil jediný souboj a chystal míče pro spoluhráče. Svou bojovností a dravostí nenechal soupeře rozehrát. Jen škoda, že alespoň jedna jeho střela neskončila za zády gólmana. Smolař zápasu byl Otta, který z tutovky nastřelil tyčku a další tři tutovky poslal mimo bránu. Děkuji oběma golmanům, kteří zastoupili v bráně za nemocného Honzu. Hoši, musíme trénovat a trénovat, jinak to nepůjde!!!

Sestava: Řezník David, Janek Jakub- Maleninský David, Dvořáček David, Dlapa Martin, Chasák Vojtěch, Eden Otto, Zukal Tomáš, Peška Domonik, Večeřa David, Jemelík Přemysl, Barša Alexandr, Kříž Daniel.

Tatran Kohoutovice- ČAFC Židenice Brno

Góly: 14' Eden (Barša), 39' vlastní (Janek), 51' Janek (Jemelík)

Čekal nás těžký zápas. Soupeř, který doposud ještě neprohrál jediný zápas a těžší to bylo o to, že jsme hráli u soupeře. Na zápas nepřijel rozhodčí a tak to pískal tatínek z týmu soupeře. Do zápasu naskočil lépe soupeř. Snažil se kombinovat a dařilo se mu to. Výborný zákroky měl Honzík, kdy se vrhl po míči přímo soupeřům pod nohy. Po 7 minutách se zápas vyrovnal a hrálo se nahoru a dolů. Snažili jsme se soupeře dostat pod tlak až jsme střelili gól. Soupeř po obdrženým gólu byl stále pod tlakem a místo toho, aby dále  kombinoval pouze odkopával míče. Těsně před poločasem soupeř ještě tlačil a měl šanci vyrovnat. Do druhé půle nastoupil soupeř opět lépe. Dostal se před bránu, ale všechny střeli končili buď vedle brány a nebo v náruči našeho gólmana. Začali jsme hodně napadat a nenechávali jsme soupeře rozehrát míč. Zápas se otočil a začali jsme hrát. Bylo vidět, že jsme měli větší nasazení a větší chuť zápas vyhrát. Bojovnost nám nechyběla. Druhý gól padl s centrované střeli, kdy Kuba chtěl poslat míč na střed na nabíhající útok a obránce si ve snaze míč odkopnout ho umístil za záda gólmanovi. Třetí gól padl z rychlého protiútoku, kdy Přema poslal krásnou křižnou přihrávku na Kubu a ten umístil míč do brány. Výborně odehrál svůj post obránce Vojta, který za své záda v obraně nepustil jediného hráče a s přehledem rozdával míče. Zápas to byl fyzicky náročný. Hrálo se nahoru a dolů. Chválím kluky, že k zápasu přistoupili zodpovědně a poprali se o vítězství. Bojovali až dokonce a nenechali se zaskočit ani rychlím nástupem Kohoutovic na začátku zápasu. Všichni bojovali jako jeden tým, snažili se kombinovat a zrychlit hru přihrávkami na jeden dotek. Taky musím pochválit kluky, že zvládli hrát s přehledem na postech na kterých normálně nehrají i v takhle těžkým zápase.

Teď už nás čeká poslední zápas podzimu a tak doufám, že do zápasu nastoupíme zodpovědně jako tomu bylo v Kohoutovicích a užijeme si poslední mistrovský zápas v roce 2010.

Sestava: Truksa Jan- Janek Jakub, Dvořáček David, Chasák Vojtěch, Řezník David, Maleninský David, Peška Dominik, Eden Otto, Dlapa Martin, Večeřa David, Jemelík Přemysl, Barša Alexandr.

Moravský Slávie- ČAFC Židenice Brno 0:4

Góly: Přemysl Jemelík 2, Peška Dominik, Dvořáček David.

Poslední zápas podzimní části sezóny. Do zápasu jsme nastoupili, že si ho užijeme a zahrajeme si fotbal. Merenda hraje pěkný kombinační fotbal, protože jsou tam kluci z Bohunic. I když jsou na předposledním místě v tabulce, hráli dobře. Kombinovali a chvílemi nás i přehrávali. Dlouho trvalo, než jsme se prosadili a střelili první gól. Gól jsme dali po rohovém kopu, kdy jsme po hlavičkovém souboji, umístili míč za zády gólmana. Merenda si vytvářela šance, ale střely končily vedle brány. Chvíli na to střelil gól Dominik, přesnou tvrdou střelou ze středu hřiště. Poločas skončil 2:0. Druhá půle se hrála obdobně. Hrálo se nahoru a dolů. V zápase byly vidět pěkné kombinace na obou stranách. Chválím kluky, že hráli fotbal a nevzdali to o po několika nastřelených břevnech a tyčích, kdy to vypadalo, že snad ani gól nedáme.

Všechny chválím, za výkon. Nejlepší hráč dneska byl Přema, který v roli kapitána šel klukům příkladem. Jak svým přístupem tak i herním projevem a Vojta, který v roli obránce to odehrál bezchybně. Zakládal protiútoky a v obraně měl všechny míče.  Nechyběla nám bojovnost a ani fotbalovost.

Teď se všichni společně budeme připravovat na halovou část sezóny. Čeká nás spousta turnajů.

Sestava: Truksa Jan- Dlapa Martin, Dvořáček David, Janek Jakub, Maleninský David, Chasák Vojtěch, Řezník David, Večeřa David, Barša Alexandr, Jemelík Přemysl, Peška Dominik