2. místo turnaj Třebíč

Horní řada z leva: Drápal Lukáš, Peška Dominik, Dvořáček David, Řezník David

Dolní řada: Dlapa Martin, Janek Jakub, Maleninský David, Barša Alexandr

Po dlouhé době se klukům podařilo dosáhnout na medaile.

V sobotu 4.12. jsme jeli na mikulášský turnaj do Třebíče. Turnaj byl trochu zvláštní. Nemáme stále gólmana a tak chytal útočník Saša, útočníci byli nemocní a tak jsme měli jen jednoho vyloženého útočníka Lukyna a Řezňu, který je spíše takový záložník. Zbytek týmu odehráli obránci, kteří se střídali v útoku, ale bylo vidět, že patří spíše do defenzivy, protože vepředu moc dlouho nevydrželi J

Líšeň- ČAFC 1:3

Góly: Dominik, Kuba 2

První zápas jsme prohrávali 1:0 po přímým kopu, který soupeř umístil těsně pod břevno a „malý“ Saša na něj neměl šanci dosáhnout.  Poté jako kdyby to kluky nakoplo a probrali se a začali hrát. Chvílemi byly vidět kombinace, ale zase chvílemi jsme bezhlavě odkopávali míč, Nedokázali jsme hrát po zemi.

Havlíčkův Brod – ČAFC 0:12

Góly: Lukáš 2, Kuba, Řezňa 4, Dominik3, Dvořik, Malina

Když jsme položili míč na zem a začali jsme nahrávat, začali padat i góly. Byly vidět kombinace a i střela.

FŠ Třebíč B- ČAFC  0:9

Góly: Řezňa 3, Dvořik 2, Dominik, Martin, Lukáš, Kuba

Podobný zápas předchozímu.

Semifinále

ČAFC – FŠ Třebíč A 2:1

Goly: Dominik 2

Zápas kdy nás zezačátku soupeř tlačil. Taky střelil první gól. Byl důraznější a bojovnější. V půli zápasu jsme to otočili a začali tlačit my. Podařilo se nám střelit vyrovnávací branku, ale dlouho trvalo, než jsme střelili vítěznou. Domča pohotově zakončil hned po rohu z první.  Gólman soupeře v bráně předváděl zákroky, které na turnaji ještě doposud nebyli vidět. Vychytal velké množství střel. Taky si zaslouženě vyhrál nejlepšího gólmana turnaje.

Finále:

ČAFC – Sigma Olomouc 3:4

Góly: Dvořik, Saša, Dominik

Pěkné finále. Začátek jsme trochu zaspali a hned to bylo 3 : 0 pro soupeře. Přečíslil nás a kombinoval. Až jsme utržili 4 gól jsme začali hrát. Dostali jsme se do rytmu soupeře a snažili jsme se mu vyrovnat. Čas byl krátký a přidali jsem jen tři góly. Kdyby se hrálo déle, třeba by jsme i srovnali. Po lehkých předcházejících zápasech kluci  finále trochu podcenili a to taky bylo vidět na začátku hry. Pokud nebudeme makat a hrát hned od první minuty svůj fotbal, tak budeme prohrávat. Soupeř byl lepší a vyhrál zaslouženě!!!