Trenčín

Turnaj 22.1. Trenčín

V sobotu 22. ledna jsme byli na turnaji v Trenčíně. Bylo nás akorát 9.

Obsazení turnaje nebylo špatné. Byly to především ligové slovenské týmy.

Do turnaje jsme šli s chutí si odvézt jakoukoliv medaili. Pro kluky je slovensko zahraničí a každý úspěch je těší více než vyhraný turnaj v Brně.

Skupina:
Nové Mesto nad Váhom - ČAFC Židenice 1 : 2
8' Jemelík ( Chasák ),
10' Peška ( Jemelík ).
Zápas začal špatně. Než jsme se rozkoukali, už jsme prohrávali 1.0. Míč nám skákal a hrála se spíše překopávaná než fotbal. Klukům se podařilo zápas otočit a dotáhnout ho do slibného konce. Bylo vidět, že chtějí uspět a porvat se o vítězství.

Slovan Bratislava - ČAFC Židenice 0 : 4
5' Truksa,
6' Jemelík ( Chasák ),
7' Truksa,
14' Jemelík

Ve druhém zápase se kluci chtěli předvést. Největší motivací pro ně byl název týmu. Kluci do zápasu vyběhli jako neřízené střeli. Podařili se nám dat rychlé tři góly, které soupeře zaskočily natolik, že už se nezmohl k žádné odpovědi. Takové nasazení kdyby kluci měli pokaždé…

AS Trenčín II - ČAFC Židenice 2 : 4
4' Večeřa ( Barša ),
4' Dvořáček ( Barša ),
5' Večeřa ( Barša ),
16' Večeřa.
Trenčín je náš oblíbený soupeř. Hrají pěkný kombinační fotbal a to nám vyhovuje. Opět jsme dali rychlé tři góly. Ale po třech gólech jako kdybychom přestali hrát. Kluci si mysleli, že je rozhodnuto jako tomu bylo v zápase před tím. Trenčín přidal a hned stáhli naše vedení na 3:2, což nás zaskočilo. Kluci byli jako opaření a pomalu přestávali hrát. Až poslední střídání se probralo a přidali jsme z protiútoku 4 gól, který všechny uklidnil.

Lokomotiva Trnava - ČAFC Židenice 0 : 0
Zápas, který jsme chtěli vyhrát. Lokomotiva nás zabetonovala a snažila se hrát na brejky. Hrálo se především ve středu hřiště a do vyložené šance se nedostal ani jeden z týmů. Vypadalo to, jako kdyby si oba soupeři užívali postup ze skupiny a bylo jim jedno na koho narazí v semifinále. Remíza nám stačila na postup z prvního místa a Trnava postoupila ze druhého místa.

Semifinále:
ČAFC Židenice - Spartak Trnava 4 : 2
5' Večeřa,
6' Barša ( Večeřa ),
8' Truksa PVK
16' Barša ( Jemelík ).
Zápas o postup do finále. Hrálo se nahoru, dolů. Brzo jsme zase prohrávali po hrubé chybě. Kluci hráli naplno a snažili se zápas otočit, což se jim podařilo. Honzovi vyšel přímý kop, kdy vymetl šibenici soupeře.

Zápas to byl pěkný a postup jsme si zasloužili.

Finále:
ČAFC Židenice - AS Trenčín I 2 : 1
3' Chasák ( Jemelík ),
12' Jemelík ( Dvořáček ).
Finálový zápas ze soupeřem, který po celou dobu turnaje hrál nejhezčí fotbal. Kombinoval a přehrával všechny soupeře. Myslím si, že zápas to byl nejhezčí z celého turnaje. Vypadalo to jako fotbal. Přihrávek na obou stranách bylo spoustu. Nechyběli kombinace ani zakončení. Musím kluky pochválit, protože tak pěkně hrát jsem je už dlouho neviděla. Dokázali otočit zápas, který jsme opět prohrávali.  Musím pochválit i gólmana, který po celou dobu turnaje byl velkou oporou. Ve finálovém zápase deset vteřin před koncem, vytáhl tečovaný míč od našeho obránce.

Turnaj skončil pro nás vítězně. Kluci předvedli, že umí zabrat a odehrát na 120% ne-li více. Třikrát jsme prohrávali a všechny tři zápasy jsme dokázali otočit včetně toho finálového. Ještě jednou všechny chválím.

Sestava: Tonda Svoboda- Maleninský David, Peška Dominik, Janek Jakub, Dvořáček David, Dlapa Martin, Chasák Vojtěch- Večeřa David, Truksa Jan, Barša Alexandr, Jemelík Přemysl.

08.02.2011 21:58:29 | stálý odkaz