Turnaj Chrudim 19.2.2011- opět chyběl jen krůček...

Turnaj Chrudim

Trenér:

Opět jsme se zúčastnili velmi dobře obsazeného turnaje ročníku 2001 v Chrudimi.
Zápasy ve skupině proběhly, až nečekaně hladce. Kluci se do svých soupeřů zakousli s velkou chutí ukázat co umí a zahrát si fotbal. Teprve poslední souboj o první místo ve skupině kde jsme narazili na FC Vysočinu Jihlava, která poučena z předchozích našich zápasů s ostatními soupeři, kterým jsme dávali hodně branek, velmi dobře bránila a vyrážela do nebezpečných protiútoků. K prvnímu místu ve skupině a tím postupu do finále nám stačila remíza a proto se soupeř ke konci zápasu odhodlal k power-play, čehož jsme využili a v poslední minutě zápasu po rychlé Honzově rozehrávce svedl Saša vítězný osobní souboj na půli hřiště a gólem potvrdil náš postup do finále turnaje.
Z druhé skupiny si finále posledním zápasem zajistila SK Sigma Olomouc. Tento soupeř předváděl celý turnaj velmi dobrý kombinační fotbal. Naši chlapci však do zápasu vstoupili bez respektu a už po 3 minutách jsme vedli 1:0.
Bohužel kluci, až příliš rychle chtěli soupeře dorazit dalším gólem a rozhodnout zápas. Obrana se moc vytahovala a soupeř nás začal přečíslovat. Byl důraznější v osobních soubojích a z toho také vyplynulo vyrovnání. Vítězný gól vstřelil soupeř kdy po dobrém zásahu našeho gólmana se míč odrazil k soupeři a ten téměř z poloviny hřiště poslal míč na naši bránu a tam Malča, který zastoupil vyběhnuvšího Honzíka z brány minul míč a soupeř zápas otočil. Zbývaly dvě minuty do konce zápasu a i když jsme poslali vše do útoku, tak se nám vyrovnat nepodařilo.
Mohou nás pouze mrzet neproměněné šance z úvodu zápasu, kdy jsme vedli 1:0 a mohli rozhodnout.
Na druhou stranu musíme sportovně uznat, že soupeř byl fotbalovější a v závěru utkání i důraznější v osobních soubojích což rozhodlo.
Pro naše kluky to byla cenná zkušenost a jenom tyto těžké zápasy s kvalitními soupeři je posunou opět dál.

Zápasy ve skupině:
FC Zenit Čáslav - ČAFC Židenice Brno 0 : 6
3´ Jemelík (Chasák), 4´ Barša (Dvořáček), 5´Jemelík (Dvořáček), 6´ Večeřa (chybná rozehrávka gólmana soupeře),
7´ Maleninský (sam. akce), 12´ Řezník (Peška z rohu).

ČAFC Židenice Brno - FK Mladá Boleslav 6 : 2
2´ Dvořáček (sam. akce), 3´ Peška (Řezník), 4´ Řezník (Maleninský), 6´ Večeřa (Řezník), 8´ Jemelík (Barša),
14´ Barša (sam. akce).

FK Světlá nad Sázavou - ČAFC Židenice Brno 2 : 10
1´ Večeřa (Peška), 3´ Barša (Chasák), 5´ Jemelík (Truksa), 6´ Barša (sam. akce), 7´ Peška (Večeřa), 8´ Večeřa (Řezník),
10´ Barša (Truksa), 10´ Jemelík (Dvořáček), 11´ Jemelík (Chasák), 13´ Večeřa (Řezník).

ČAFC Židenice Brno - AC Sparta Praha 5 : 0
4´ Peška (Malina), 5´ Peška (Večeřa), 7´ Jemelík (Truksa), 9´ Peška (Řezník), 14´ Dvořáček (Peška).

FC Vysočina Jihlava - ČAFC Židenice Brno 0 : 1
14´ Barša (Truksa).

Finále:
ČAFC Židenice Brno - SK Sigma Olomouc 1 : 2
3´ Barša (Jemelík).