Bronzová Kuřim

Kuřim 27.2.2011 - 3. místo


Horní řada z leva: Dvořáček David, Dlapa Martin, Řezník David, Peška Dominik


Dolní řada: Jemelík Přemysl, Drápal Lukás, Janek Jakub, Chasák Vojtěch, Večeřa David, Truksa Jan

Turnaj Kuřim - r.2000


27.2.2011


 


Na turnaji bylo jen 5 týmů, ale myslím si, že hodně kvalitních.


Přijela fotbalová akademie Bratislava, kde bylo vidět hodně šikovných pohybově zdatných kluků, kteří turnaj vyhráli. Dokázali jsme s nimi hrát jen pokud jsme je dostali pod tlak a nenechali jim prostor. Jak měli prostor, přehrávali všechny.


Další tým byl OFS Brno venkov- výběr hráčů ročníku 2000 z Brna venkova. U tohoto týmu byla vidět nesehranost kluků. Hráli jsme s nimi vyrovnané zápasy. Byli jsme i lepší jen bohužel jsme doplatili na vlastní góly a spoustu neproměněných šancí. Tým Sence, byli vysocí urostlí kluci. Fotbal hrát uměli, ale dělali hodně chyb v obraně, které většina soupeřů dokázala trestat. Kuřim je dobrý tým, ale na turnaji se jim moc nedařilo.


 


Kluci nehráli špatně. Chvílemi jsme přestávali hrát a jen bezhlavě odkopávat míče. Je potřeba, abychom se naučili si svou hru držet po celou dobu zápasu a nenechávali se strhnout hrou soupeře a okolí. Největší problém u nás už nějakou dobu je neproměňování šancí. Umíme se vytvořit převahu, ale nejsme schopni zakončit gólem. Jen obstřelujeme gólmana a nebo bránu. Na to jsme doplatili na tomto turnaji, kdy jsme s týmem Sence a Brno venkovem zbytečně prohráli ve druhých zápasech jen díky neproměněným šancím.


 


Tento turnaj nás provázela i mnoho vlastních gólů, které jsme si dali. Ať už góly brankaře kdy se nesoustředil a sledoval co se děje mimo hřiště tak góly po špatné rozehrávce brankaře, ale byly vidět i góly obránců, kteří nešťastně tečovali míč za zády našeho golmana. Doufám, že jsme si sadu vlastních gólů vybrali a poučili jsme se z nich.


 


Musím kluky pochválit za snahu a hru, kterou předvedli. Byli pochváleni i trenéry druhých týmů. Na to že jsme byli zase o rok mladší to nebylo špatné a 3. místo i potopila neproměněných šancích a vlastních gólech je více než pěkné. Je jen škoda, že se nám nepodařilo udržet druhé místo , co jsme měli po prvním kole.


 


Musím ještě pochválit specielně útočnou dvojici Lukáš a Přema, kteří po celou dobu hráli to co měli,nebáli se něco vyzkoušet i přesto že to nevyšlo, bojovali a odedřeli zápasy. Myslím si, že by si i ostatní měli z nich vzít příklad.Zápasy


ČAFC- Kuřim  2:2  Kuba (Martin), Vojta


FA Bratislava- ČAFC  2:0


ČAFC - Senec  1:0  Kuba (Dominik)


ČAFC- OFS Brno-venkov  1:0   Lukáš (Dvořik)


ČAFC- Kuřim  1:0 Véča (Lukáš)


OFS Brno-venkov - ČAFC 1:0


ČAFC - Senec 1:2 Dominik (Martin)


FA Bratislava- ČAFC 2:1 Přema (Honza)


Celkové umístění:


1. FA Bratislava


2. OFS Brno Venkov


3. ČAFC


4. Senec


5. Kuřim


 


Sestava: Truksa Jan- Dlapa Martin, Janek Jakub, Chasák Vojtěch, Dvořáček David, Peška Dominik, Večeřa David, Drápal Lukáš, Řezník David, Jemelík Přemysl

02.03.2011 11:07:03 | stálý odkaz

Komentáře

1 komentářů:
  • 03.03. 00:35, Dušan Badinský

    Paní trénerko,ešte raz gratulujem k tretiemu miestu. Myslím si ,že ste si futbalovo zaslúžili druhé miesto. O to vás obral ten rôčik,o ktorý majú chlapci menej . Rok v tejto kategórii strašne veľa znamená, ako po fyzickej stránke ,tak i mentálnej. Aj tak vám gratulujem k mužstvu,kde ma Vaši chlapci, okrem nesporných pohybových i futbalových schopností, upútali svojou zarputilosťou, prístupom a cieľavedomosťou. Veľa športových úspechov Vám praje Dušan Badinský - tréner ŠK SFM Senec.


přidat komentář
<< na úvod

Profil

Jméno: ČAFC Židenice
 poslat vzkaz autorovi

Aktuální články

Info pro všechny návšt...
Závěrečná 2010/2011
Turnaj Třebíč
Rakousko Scheiblingkir...
Turnaj FA Bratislava

Rubriky

Všechny rubriky
Výsledky zápasů sezóna 2010/2011
Tabulka střelců 2010/2011
Vizitky hráčů sezona 2010/2011
Rozpis zápasů
Tréninky
Hráči
Realizační tým
Plánované Turnaje 2010/2011
Úspěchy a neúspěchy
Turnaje sezóna 2009/2010
Turnaje sezóna 2008/2009
Soustředění
Statistiky- historie i součastnost
Výsledky Historie
Halové ligy a dlouhodobé turnaje hala

Odkazy

Fotoalbum- naše fotky
Oficialní stránky klubu
Diskuzní fórum
Starší přípravka A- tabulka
Mladší přípravka A- tabulka

Archiv


Fotoalbum


RSS

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se