Spring Cup 2011


ČAFC Židenice - FC Lokomotiva Trnava 1 : 3
6' Barša ( přímo z rohu ).

FC Viktorie Přerov - ČAFC Židenice 0 : 3
3' Janek ( chybný odkop gólmana )
4' Řezník ( Drápal )
5' Jemelík ( odražený míč )

FC Baník Ostrava - ČAFC Židenice 1 : 3
2' Barša ( chyba obránce po presingu Přemy )
8' Jemelík ( Truksa z výkopu )
12' Jemelík ( Řezník )

ČAFC Židenice - SK Rapid Wien 0 : 2

ČAFC Židenice - FK Hradec Králové 0 : 0

ČAFC Židenice - TS Wisla Krakow 2 : 0
15' Peška ( PVK )
17' Barša ( Martin z výkopu ).

Sedmé místo může být na jednu stranu zklamáním, ale vzhledem k tomu, že před námi skončily velmi kvalitní týmy a za námi také, tak si myslím, že jsme zahráli svůj standard.
Myslím to tak, že s pěti hráči, kteří podali dobrý, až velmi dobrý výkon se nedá pomýšlet na lepší umístění. Zbylých devět podalo podprůměrný výkon a u některých jsem ani nezaznamenal pobyt na hřišti jak byli nevýrazní.
Zdálo se nám, že kluci byli nějak roztěkaní a nesoustředění a většina, už při rozcvičení na to kašlala a museli jsme je několikrát napomínat.
Hra byla ubojovaná bez zklidnění, někdy, až chaotická. Velmi jsme se nadřeli na získání míče a potom jsme lehkomyslně poslali míč nazdařbůh někam do vzduchu a tam znovu sváděli těžké souboje. Síly vydané v těchto soubojích potom chyběly jak v útoku, tak v záloze a obraně.
Dnes můžeme pochválit pouze Přemka, Sašu, Lukáše, Domču a Kubu a Véču a z gólmanů Martina, protože je na něm vidět chuť do hry i když je v bráně jen krátce. Ostatní zůstali daleko za svými možnostmi.
Turnaj nám ukázal, že můžeme hrát s předními ligovými týmy vyrovnané zápasy, ale porážet je budeme pouze, když všichni kluci zahrají to co umí.


Jsem z turnaje velice zklamaná. Není to z výsledku 7. místa!!! Jsem velice zklamaná z přístupu některých hráčů co se týče chování a vystupování a přístupu k zápasům. Bude hodně záležet na jejich dalším přístupu a jestli budou nominováni na další zápasy a turnaje. Nikdo nemá jasné místo v sestavě a nikde není jasné, že právě ten nebo ten budou reprezentovat tým. Hráči kterých se to týká to moc dobře vědí. Doufám, že se každý nad sebou zamyslí a dokáže, že to byl jeden velký omyl.


Nejvíc mě mrzí, že na tomto turnaji chyběla týmovost. Chyběl tam tým, který umí bojovat, tým, který táhne za jeden provaz, tým, který chce vítězit!!!


Doufám, že se všichni semkneme a začneme opět bojovat a táhnout za jeden provaz a ukážeme všem, že chceme hrát, bojovat a vítězit!!!


Trenérka a trenér

07.04.2011 14:58:25 | stálý odkaz

Komentáře

1 komentářů:
  • 19.04. 21:13, ing. Peter Radakovič

    Vážení sportovní přátelé a soupeři chtěl bych Vám poděkovat za perfektní organizaci SPRING 11 i když pochopitelně jako trenéru vítězného klubu FC Palava Mikulov se mi píše lehce. Mimo drobných problémů se stravovaním, si dovoluji vyslovit Vám ůctu za organizačně, časově, prostorově a sportovně náročný turnaj. Klobouk dolů - jaké celky jste dokázali na turnaj přitáhnout a Vám na ČAFC vzdávám ůctu za organizaci. Myslím , že Vámi oranizovaný turnaj byl co do kvality a organizace lépe zvládnutý než o týden později turnaj na TCM Tuřany. Vaše umístnění neodpovídá kvalitě Vašeho kádru - no fotbal je někdy krutý, Jěště štěstí že jsme proti Vám nehráli - inu - kdo ví. Přeji hodně sportovních ůspěchů pro mladé talenty a doufám že se opět sejdeme jako sportovní soupeři a přátelé. ing. Peter Radakovič, trenér FC Pálava Mikulov,přípravka


přidat komentář
<< na úvod

Profil

Jméno: ČAFC Židenice
 poslat vzkaz autorovi

Aktuální články

Info pro všechny návšt...
Závěrečná 2010/2011
Turnaj Třebíč
Rakousko Scheiblingkir...
Turnaj FA Bratislava

Rubriky

Všechny rubriky
Výsledky zápasů sezóna 2010/2011
Tabulka střelců 2010/2011
Vizitky hráčů sezona 2010/2011
Rozpis zápasů
Tréninky
Hráči
Realizační tým
Plánované Turnaje 2010/2011
Úspěchy a neúspěchy
Turnaje sezóna 2009/2010
Turnaje sezóna 2008/2009
Soustředění
Statistiky- historie i součastnost
Výsledky Historie
Halové ligy a dlouhodobé turnaje hala

Odkazy

Fotoalbum- naše fotky
Oficialní stránky klubu
Diskuzní fórum
Starší přípravka A- tabulka
Mladší přípravka A- tabulka

Archiv


Fotoalbum


RSS

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se